Przedłużenie terminu nabór do projektu Młodzi Lokalni Liderzy (MLL)

Stowarzyszenie – Lokalna Grupa Działania „Bądźmy Razem”przedłuża rekrutację naboru do projektu Młodzi Lokalni Liderzy (MML) do dnia 6 kwietnia 2018 roku /piątek/.


Przypominamy LGD wspólnie realizuje w partnerstwie ze Stowarzyszeniem „Lokalną Grupą Działania – Tygiel Doliny Bugu” oraz Lokalną Grupą Działania „Nemunas” z Litwy międzynarodowy projekt współpracy „Young Local Leaders (Młodzi Lokalni Liderzy)”, złożony z trzech etapów:

  1. Pierwszy etap projektu odbędzie się w terminie 04 – 13 lipca 2018 r. na terenie SLGD „Tygiel Doliny Bugu” w miejscowości Nowe Litewniki w gminie Sarnaki, gdzie młodzież zostanie zakwaterowana w Ośrodku Wypoczynkowym „Relaks – Perła Serpelic”, Serpelice 128, 08-221 Sarnaki.
  2. Drugi etap projektu odbędzie się w terminie 27 lipca – 05 sierpnia 2018 r. – realizacja projektu na Litwie na terenie LGD „Nemunas” w miejscowości Smalininkai, gdzie młodzież zostanie zakwaterowana w akademiku szkolnym w miejscowości Smalininkai.
  3. Trzeci etap projektu odbędzie się w 2019 r. w terminie 17 – 26 lipca 2019 r. na terenie LGD „Bądźmy Razem” w miejscowości Miedzna; młodzież zostanie zakwaterowanaw internacie ZSP im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie przy ul. Bohaterów Warszawy 10

W projekcie mogą uczestniczyć osoby z obszaru działania LGD „Bądźmy Razem” w wieku od 16 do 23 roku życia. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne.
W ramach projektu zapewniamy nocleg, wyżywienie, transport oraz ubezpieczenie. Wszyscy uczestnicy muszą dojechać we własnym zakresie na miejsce projektu oraz we własnym zakresie muszą zostać odebrani z miejsca projektu po jego zakończeniu. Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o przesłanie karty zgłoszeniowej na adres lgdbadzmyrazem@gmail.com do dnia 21 marca 2018 r. do godz. 15:00.

W pierwszym etapie projektu może wziąć udział 10 osób z terenu LGD „Bądźmy Razem”. Wskazane jest, aby wybrane osoby uczestniczyły we wszystkich trzech etapach projektu (tj. by wybrane 10 osób uczestniczyło w każdym z trzech etapów projektu).